Zapoznaj się z naszą ofertą

Opis wybranej oferty

Wybielanie

Wybielanie

Zadbane i olśniewająco białe zęby pełnią niezwykle ważną rolę w budowaniu naszego wizerunku.

 

Piękny śnieżnobiały uśmiech sprawia, że nasze poczucie własnej wartości wzrasta i czujemy się pewniej w relacjach z innymi ludźmi.

 

Aby przywrócić biel państwa zębom stosujemy tylko skuteczne, bezpieczne i sprawdzone metody wybielania. W zależności od państwa potrzeb wybieramy odpowiednią technikę wybielania.

 

W Debestim oferujemy państwu dwa rodzaje wybielania zębów:

  • Wybielanie lampą. Jest to zabieg przeprowadzany podczas jednej wizyty, w trakcie której zostaje nałożony żel wybielający na państwa zęby, który następnie jest aktywowany światłem lampy wybielającej.
  • Wybielanie metodą nakładkową. Metoda ta polega na stosowaniu przez 7 do 14 dni, specjalnego żelu wybielającego, o odpowiednim stężeniu. Preparat wybielający aplikują Państwo do wcześniej wykonanych przez nas nakładek wybielających i następnie umieszczają Państwo nakładki na zębach i postępują zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w naszym gabinecie. Nakładki wybielające trzymamy na zębach przez kilka godzin w nocy lub przez godzinę w ciągu dnia, w zależności od rodzaju preparatu oraz państwa preferencji.

 

Aby przeprowadzić wybielanie zębów należy uprzednio wyleczyć wszystkie ubytki próchnicowe oraz na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem wybielania, poddać się zabiegowi czyszczenia zębów z kamienia nazębnego i osadów.

Zapraszamy do kontaktu

ul. Piekarnicza 30/15
80-126 Gdańsk

535 635 590

rejestracja@debestim.pl

facebook
zapisz się