Zapoznaj się z naszą ofertą

Opis wybranej oferty

Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka stomatologiczna

W gabinecie Debestim przykładamy ogromną wagę do profilaktyki higieny jamy ustnej. Jest ona kluczem do zdrowych i pięknych zębów. W dzisiejszych czasach lśniący uśmiech i świeży oddech są kluczowe w nawiązywaniu znajomości z osobami, na których nam zależy.

 

Uśmiech jest naszą wizytówką. Dlatego uśmiechajmy się jak najwięcej!

 

W Debestim jesteśmy dla Ciebie.

 

W naszym gabinecie higieny oferujemy Państwu pełną gamę usług, dzięki której będą mieli Państwo możliwość zadbania o swoją jamę ustną na najwyższym poziomie. Nasze wykwalifikowane higienistki stomatologiczne nie tylko oczyszczą zęby ze szkodliwych złogów kamienia nazębnego oraz osadów. Przede wszystkim nauczą jak dbać o zęby w domu i zaproponują indywidualnie dobrane środki i przybory do higieny jamy ustnej.

 

Usuwanie kamienia nazębnego wykonujemy przy użyciu ultradźwięków. Następnie polerujemy powierzchnie zębów. Zabieg ten potocznie nazywany jest piaskowaniem. Piaskowanie zębów robimy tylko i wyłącznie używając najdelikatniejszych pudrów, które nie powodują wycierania szkliwa zębów i są bezpieczne. Po takim zabiegu zęby są idealnie czyste i gładkie. Tak oczyszczona jama ustna jest przygotowana na indywidualnie dobraną aplikację preparatów, które mają za zadanie chronić szkliwo zębów.

Zapraszamy do kontaktu

ul. Piekarnicza 30/15
80-126 Gdańsk

535 635 590

rejestracja@debestim.pl

facebook
zapisz się